loading

İş Ortaklarımız

  • Home
  • İş Ortaklarımız

2018

SELCELL A.Ş

Selcell A.ş. 2018 yılında Diyarbakır Merkezli olmak üzere Fotovoltaik (Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi), Rüzgar Enerjisi, BiyoKütle Enerjisi ve Biyogaz Enerjisi Sektöründe Danışmanlık (Evraksal) Süreç Kurulum Ve Ürün Tedariği Yapma Amacıyla Kurulumuştur.

2018

SELCELL A.Ş

2020

SELCELL Mühendislik

Selcell Mühendislik 2020 Yılında Diyarbakır Merkezli olmak üzere Yenilenebilir enerji Kayanaklarına Mühendislik Hizmeti vermek amacıyla Kurulmuştur. Alanında Uzman mühendis Kadrosu ile Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Profesyonel Mühendislik Hizmetleri Vermek için Kurulmuştur. Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu (YG) , Topraklama Ölçümleri, Röle veya Kontaktör Sağlamlık Ölçümleri , vs . Birçok alanda kontrol ve sorumluluk belgesi altında profesyonel hizmet vermektedir. Bir SELCELL A.Ş. Kuruluşudur.

2020

SELCELL Mühendislik

2022

DİGAKA ENERGY

DİGAKA ENERGY, uluslararası standartlara göre denetim ve kurulum hizmeti veren bir mühendislik ve müşavirlik firmasıdır. Yenilebilir Enerji sektöründe şirket kurucu ortaklarının 2010 yılından itibaren gerek yurtiçi gerek yurtdışı projelerinde başarılara imza atmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı birçok başarılı projeden edindiği bilgi birikimi ile Enerji ve elektrik piyasasında özel ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.

2022

DİGAKA ENERGY

2021

SELCELL Danışmanlık

Selcell Danışmanlık 2021 ŞanlıUrfa Merkezli Olmak Üzere Yenilenebilir Enerji Kaynaklarında Müşavirlik Ve Danışmanlık Hizmeti Vermek Amacı İle Kurulmuştur. Bir SELCELL A.Ş. Kuruluşudur.

2021

SELCELL Danışmanlık